Altındağ Belediyesi dev yatırımlarına yenilerini eklemeyi sürdürüyor. Altındağ’ın ihtiyaçlarına göre projeler üreten Altındağ Belediyesi, 5 mahalleye Aile Sağlığı Merkezi, 2 mahalleye de cami yapımı için düğmeye bastı.
Karapürçek, Ali Ersoy, Beşikkaya, Feridun Çelik ve Başpınar Mahalleleri’ne yapılacak olan 5 aile sağlığı merkezi ile 2 cami projesinin temelleri törenle atıldı. Beşikkaya Mahallesi’nde düzenlenen temel atma töreni yoğun bir katılım ve büyük bir coşkuyla gerçekleşti.
Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’nin ev sahipliği yaptığı törene, Ak Parti Ankara Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, Altındağ Kaymakamı Ali Fuat Türkel, Karayolları Genel Müdür Yardımcısı Gökalp Yılmaz, Altındağ Belediyesi Ak Parti meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Altındağlılar, Altındağ Belediyesi THM koro şefi İlkim Eylül İlk’in türküleriyle şenlenirken, coşku Altındağ Belediyesi halk oyunları ekibiyle doruğa ulaştı.
Başkan Tiryaki: Biz gücümüzü ağzı dualı Altındağlılardan alıyoruz
Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki yaptığı konuşmada, uzun soluklu bir yola çıktıklarını ve adım adım hedefe yaklaştıklarını belirtti. “10 yıl sonra bile aynı heyecanla karşınızdayım. Altındağ Belediyesi, artık çok güçlü bir belediye. Kendi ayakları üzerinde durabilen, tüm yatırımlarını kendi öz kaynakları ile yapabilen bir belediye. Sadece Ankara’da değil, Türkiye’de takip edilen bir belediye. Biz bu gücümüzü sizden, ağzı dualı Altındağlılardan alıyoruz. “ diyerek konuşmasını sürdüren Başkan Tiryaki, bugünü değil 20-30 yıl sonrasını planlayarak yatırımlar yaptıklarını dile getirdi.
Bu dönemde Altındağ’a, silinmez izler bırakacak işler yapacaklarını da sözlerine ekleyen Başkan Veysel Tiryaki, bir müjde daha verdi. Beşikkaya Mahallesi’nde yakında 32 derslikli bir okulun inşaatına başlayacaklarını belirten Veysel Tiryaki, “Biz sizin çocuklarınızı, sizden daha çok düşünmek zorundayız. “ dedi.
Ak Parti Ankara Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz ise, Altındağ Belediyesi’ni yakından takip ettiğini ve her geldiğinde Altındağ’ı değişmiş ve gelişmiş bulduğunu belirtti.

FACEBOOK YORUMLARI