Altındağ Zabıtası, imalathane ve ticarethanelerin yoğun olduğu Siteler’de denetimlerini sürdürüyor.

Özellikle kaldırım ve yol işgalleri konusunda titiz davranan Altındağ zabıta ekipleri Siteler esnafından gelen şikâyetlerin yoğunlaşması üzerine denetimlerini artırdı. Ara sokaklarda işyerlerinin önüne kereste yığarak araba ve yaya trafiğini aksatan esnaflarla kararlı mücadelesini sürdüren Altındağ Belediyesi Zabıta ekipleri, tüm ikazlara rağmen yol üzerine kereste koymaya devam eden işyerlerine ceza kesti.

Uyarıları dikkate almayan işyerlerine ceza kesildi

Altindağ Zabıta
Altindağ Zabıta
Altındağ Zabıta Müdürlüğü ekipleri, görüntü kirliliği oluşturan, yaya geçişlerini zorlaştıran ve araç trafiğinin akışını engelleyen kereste işyerlerini affetmedi. Bu bölgede sık sık denetim gerçekleştiren ve işyerlerini uyaran Zabıta ekipleri, uyarıları dikkate almayan işyerlerine cezai işlem uyguladı.

Kereste işgalinin bu bölgede yoğun şikayete konu olduğunu belirten Altındağ Zabıta Müdürü Süleyman Onaycı, “Yapılan denetimde cezai işlem uygulanan işyerlerine olumsuzlukları gidermeleri için süre verdik. Süre bitiminde denetimlerimiz tekrar ve artarak devam edecek. Bu bölgede kaldırım ve yol işgali yapan işyerleri ile mücadelemizi sürdüreceğiz.” dedi.

Altındağ Zabıtası 24 saat görev başında…

Altındağ Zabıta ‘sının 24 saat görev başında olduğunu da hatırlatan Onaycı,
“Vatandaş ile belediyemizin işbirliği çok önemli…” dedi. Onaycı, vatandaşların karşılaştıkları her türlü olumsuzluğu 24 saat hizmet veren 507 00 55 numaralı Alo Zabıta Hattı’na ve zabita@altindag.bel.tr adresine bildirebileceklerinin de altını çizdi.