Altındağ Belediyesi kurum içi eğitimleri devam ediyor

152

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, özellikle Altındağlı kadın ve gençlere yönelik sürdürdüğü “Yaşam boyu eğitim” çalışmalarını, belediye personelleri için de hayata geçirmeye devam ediyor.

Yıl içinde sürekli düzenlenen eğitim seminerleri ile kendini geliştiren belediye personeli, vatandaşa daha iyi hizmet sunabilmek için her fırsatta eğitim programlarına katılıyor.

Konumuz: Belediye gelirleri

Altındağ Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü personelleri son olarak, “Belediye gelirleri” konulu eğitim programına katıldı. 3 gün boyunca süren eğitim programına, Mali Hizmetler Müdürlüğü personelleri sabah ve öğleden sonra 2 grup olarak katıldı.

Altındağ Belediyesi kurum içi eğitimleri devam ediyor
Altındağ Belediyesi kurum içi eğitimleri devam ediyor

Eğitim programı kapsamında personele, belediye gelirleri, 2464 sayılı kanun ve ilgili diğer kanunlar, gelirlerin tarh, tahakkuk, terkin, takip ve tahsil usulü, tahakkuk ve tahsil zaman aşımı (213 ve 6183 sayılı kanunlar), amme alacaklarının tebliği ve tebliğ usulleri, kamulaştırmada emlak vergisi ve zaman aşımı (1319 sayılı kanun) gibi konu başlıklarında bilgi verildi.

Eğitimler devam edecek

Mali Hizmetler Müdürü Orhan Babuccu, “Başkanımız Veysel Tiryaki, personel eğitimini çok önemsiyor. Biz de imkan bulduğumuz her fırsatta Altındağlılara daha kaliteli hizmet sunabilmek için personellerimizle birlikte eğitim çalışmalarına katılıyoruz.” dedi. Babuccu, personel eğitimlerinin süreceğini de sözlerine ekledi.