Altındağ Belediyesi Yardım Birimi ALTINAY, çocuklara karne hediyesi verdi. Altındağlı çocukları, onların zevklerine göre tercih ettikleri kıyafetlerle giydiren ALTINAY, bir kez daha yüzlerdeki gülümsemenin nedeni oldu.

ALTINAY, tarafından 300’ü aşkın çocuğun giydirildiği programa Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’nin eşi Saadet Tiryaki ve kızı Sena Tiryaki de katıldı. Çocukların mutluluğuna Altındağ Belediye Başkan Yardımcısı Yunus Keleş de ortak oldu.

Yıl boyunca yaptığı yardımlarla binlerce Altındağlı vatandaşı sevindiren ALTINAY, yarıyıl tatilinde de çocukları unutmadı. ALTINAY personelleri, çocuklara sevgi ve şefkatle yaklaşarak onlarla birlikte en güzel kışlık kıyafetleri seçti. Çocuklar, kabandan pantolona, gömlekten elbiseye, atkıdan ayakkabıya kadar tüm kışlık kıyafetlerini kendi zevklerine göre Altınay Mağazasından kendileri seçerek giydiler.

ALTINAY’dan çocuklara karne hediyesi
ALTINAY’dan çocuklara karne hediyesi

“Biz büyük bir aileyiz”

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’nin eşi Saadet Tiryaki, yaptığı açıklamada, Altındağ’da maddi imkânsızlıklar yüzünden çocuklarına karne hediyesi alamayan çok sayıda aile olduğunu hatırlattı.

“Burası onların evi… Biz büyük bir aileyiz. Özellikle çocuklarımızın yüzündeki tebessüm bizim için çok değerli” diyen Saadet Tiryaki, bazen yarım elma gönül alma küçük bir hediyenin çocukların yüzünü güldürmeye yettiğinin altını çizdi.