TEKİRDAĞ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından Tekirdağ’ın kurtuluşunun 94. yıl dönümü etkinliği kapsamında düzenlenen ” Ali & Aysun Kocatepe ile Seferberlikten Cumhuriyet’e” konseri yoğun ilgi gördü.

TEKIRDAG BUYUKSEHIR BELEDIYESI KULTUR VE SOSYAL ISLER DAIRESI BASKANLIGI TARAFINDAN TEKIRDAG'IN KURTULUSUNUN 94. YIL DONUMU ETKINLIGI KAPSAMINDA DUZENLENEN " ALI & AYSUN KOCATEPE ILE SEFERBERLIKTEN CUMHURIYET'E" KONSERI YOGUN ILGI GORDU. (FOTO:TEKIRDAG-DHA)
TEKIRDAG BUYUKSEHIR BELEDIYESI KULTUR VE SOSYAL ISLER DAIRESI BASKANLIGI TARAFINDAN TEKIRDAG’IN KURTULUSUNUN 94. YIL DONUMU ETKINLIGI KAPSAMINDA DUZENLENEN ” ALI & AYSUN KOCATEPE ILE SEFERBERLIKTEN CUMHURIYET’E” KONSERI YOGUN ILGI GORDU.
(FOTO:TEKIRDAG-DHA)

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yılmaz İçöz Sahnesi’nde gerçekleşen konsere Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve eşi Gülseren Albayarak’ın yanı sıra, Garnizon Komutanı Piyade Albay Kemal Cöne,Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat,Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Recep Ökten,TESKİ ve Büyükşehir Belediyesinin bürokratları ile çok sayıda vatandaş katıldı. Atatürk’ün sevdiği şarkılar ile başlayan konser Onuncu Yıl Marşı ile devam etti. Şarkılara ve marşlara Tekirdağlı vatandaşlar ellerinde Türk bayraklarıyla hep bir ağızdan eşlik ettiler.