fabrika ziyaretleri
ANKARA (AA) - Akyurt’ta Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş’ın tertiplediği Çarşamba ziyaretleri kapsamında bu hafta yüzey teknolojileri alanında faaliyet gösteren bir fabrika ziyaret edildi. Ziyarete Akyurt Kaymakamı Tuğba Yılmaz, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, Başkan Yardımcısı İlhan Şener, meclis üyelerimiz, AKSİAD Başkanı Ali Tekin Çelik ve işadamları katıldı. Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, firma sahibi Ahmet Kahraman ile tüm heyeti tanıştırdıktan sonra “Her hafta bir fabrikamızda, sanayicilerimizle bir araya geliyoruz. Fabrikanız ilçemiz için olduğu kadar Türkiye için de çok önemli. Çünkü ihracat yapıyorsunuz. İlçemize yaptığınız bu büyük yatırım bizi sevindirdi. Sizlere çalışma hayatınızda başarılar ve bol kazançlar diliyorum.” Diye konuştu. Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kahraman ise Bolu Gerede’li olduğunu, geçmişte orada çalışırken de Bolu’nun idari amirlerini misafir ettiğini anlattı. Akyurt’ta sanayiciliğin giderek ilerlediğini söyleyen Kahraman, fabrikalarına misafir olan heyete teşekkürlerini iletti. (Murat Yıldırım - Anadolu Ajansı)

Akyurt Kaymakamı Tuğba Yılmaz ile Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, yüzey teknolojileri alanında faaliyet gösteren bir fabrika ‘yı ziyaret etti.

Akyurt Sanayi Sitesi’ndeki fabrika ziyaretinde Yılmaz ve Ayantaş’a iş adamları ve üyeleri de eşlik etti.

Firma Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kahraman’dan çalışmalarla ilgili bilgi alan Ayantaş, “Her hafta bir fabrikamızda, sanayicilerimizle bir araya geliyoruz. Fabrikanız ilçemiz için olduğu kadar Türkiye için de çok önemli. Çünkü ihracat yapıyorsunuz. İlçemize yaptığınız bu büyük yatırım bizi sevindirdi. Sizlere çalışma hayatınızda başarılar ve bol kazançlar diliyorum” dedi.
Kahraman da Akyurt’ta sanayiciliğin giderek geliştiğini belirterek, heyete ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti.

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumunuzu bekliyoruz...