Ana Sayfa Güncel AKP ADAY LİSTESİ

AKP ADAY LİSTESİ

212
PAYLAŞ
1.       NECDET ÜNÜVARYÜKSEKDOKTOR
2.       FATMA GÜLDEMET SARIYÜKSEKMİMAR
3.       SADULLAH KISACIKYÜKSEKMÜHENDİS
4.       TALİP KÜÇÜKCANYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
5.       MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇYÜKSEKAVUKAT
6.       ESRA YALVAÇYÜKSEKDOKTOR
7.       MEHMET CANYÜKSEKAVUKAT
8.       MUSTAFA ÇALIŞKANYÜKSEKECZACI
9.       ASUMAN TEKİNYÜKSEKMİMAR
10.   KASIM PAMUKYÜKSEKMALİ MÜŞAVİR
11.   MEHMET FARUK BOZKURTYÜKSEKÖĞRETMEN
12.   RAMAZAN DEMİRYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
13.   MEHMET AYYÜKSEKAVUKAT
14.   HASAN BERZAN TOPRAKYÜKSEKAVUKAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADIYAMAN

1.       AHMET AYDINYÜKSEKAVUKAT
2.       ADNAN BOYNUKARAYÜKSEKMÜHENDİS
3.       İBRAHİM HALİL FIRATYÜKSEKAVUKAT
4.       SALİH FIRATYÜKSEKDOKTOR
5.       İCLAL YALÇIN TUTUŞYÜKSEKECZACI

AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       HALİL ÜRÜNYÜKSEKAVUKAT
2.       ALİ ÖZKAYAYÜKSEKAVUKAT
3.       REMZİYE SIVACIYÜKSEKDOKTOR
4.       AKİF ÖZKALDIYÜKSEKMÜHENDİS
5.       FATİH BEDERYÜKSEKAVUKAT

 

AĞRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       ABDULLAH ATALAYYÜKSEKMÜHENDİS
2.       YILMAZ ENSAROĞLUYÜKSEKİLAHİYATÇI
3.       HALİL ÖZYOLCUYÜKSEKAVUKAT
4.       ALİ KONYARORTAYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

 

AKSARAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       İLKNUR İNCEÖZYÜKSEKAVUKAT
2.       NEVZAT PALTAYÜKSEKMÜHENDİS
3.       HÜSEYİN HÜYÜKYÜKSEKAVUKAT

 

AMASYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       MEHMET NACİ BOSTANCIYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
2.       SAİT YÜCEYÜKSEKİLAHİYATÇI
3.       HASAN ALİ CESURYÜKSEKMÜHENDİS

 

ANKARA 1 MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       YALÇIN AKDOĞANYÜKSEKSİYASET BİLİMCİ
2.       AHMET GÜNDOĞDUYÜKSEKEĞİTMEN
3.       ALİ İHSAN ARSLANYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
4.       JÜLİDE SARIEROĞLUYÜKSEKEKONOMİST
5.       MURAT ALPARSLANYÜKSEKAVUKAT
6.       ERTAN AYDINYÜKSEKMÜŞAVİR
7.       TÜLAY SELAMOĞLUYÜKSEKMİMAR
8.       FATİH ŞAHİNYÜKSEKAVUKAT
9.       MEHMET EMİN ZARARSIZYÜKSEKMÜŞAVİR
10.   HASAN ALBAYRAKYÜKSEKMÜŞAVİR
11.   ERCAN KINACIYÜKSEKAVUKAT
12.   BARIŞ AYDINYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
13.   MURAT KÖSEYÜKSEKMÜHENDİS
14.   HASAN KARAGÖZYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
15.   HATİCE DEMİRTAŞYÜKSEKAVUKAT
16.   HAYDAR ŞAHİNYÜKSEKAVUKAT
17.   FATMA COŞAR KARACANYÜKSEKAVUKAT
18.   MEHMET ALİ CANLIYÜKSEKAVUKAT

 

ANKARA 2 MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       EMRULLAH İŞLERYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
2.       AHMET İYİMAYAYÜKSEKAVUKAT
3.       LÜTFİYE SELVA ÇAMYÜKSEKMÜHENDİS
4.       VEDAT BİLGİNYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
5.       AYDIN ÜNALYÜKSEKGAZETECİ / YAZAR
6.       AYHAN YILMAZORTASERBEST/ÖZEL
7.       MAHMUT SAMİ MALLIYÜKSEKMÜHENDİS
8.       NEVZAT CEYLANYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
9.       AHMET BABAYÜKSEKMALİ MÜŞAVİR
10.   NURİ ELİBOLYÜKSEKGAZETECİ / YAZAR
11.   ADEM CEYLANYÜKSEKYÖNETİCİ – KAMU
12.   SELİM CERRAHYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
13.   BÜLENT YAĞMURYÜKSEKAVUKAT
14.   NESLİHAN CENKYÜKSEKMÜHENDİS

 

ANTALYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       LÜTFİ ELVANYÜKSEKEKONOMİST
2.       MUSTAFA KÖSEYÜKSEKAVUKAT
3.       HÜSEYİN SAMANİYÜKSEKMÜHENDİS
4.       GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇYÜKSEKHALKLA İLİŞKİLER UZMANI
5.       SENA NUR ÇELİKYÜKSEKAVUKAT
6.       İBRAHİM AYDINYÜKSEKMÜHENDİS
7.       ATAY USLUYÜKSEKYÖNETİCİ – KAMU
8.       İBRAHİM TÜRKİŞYÜKSEKMALİ MÜŞAVİR
9.       NEVİN KORKMAZ ZORYÜKSEKAVUKAT
10.   HAKKI BEŞKAZALIYÜKSEKAVUKAT
11.   ERCAN MEKTEPLİOĞLUYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
12.   İZZET YILMAZYÜKSEKDİŞ HEKİMİ
13.   MURTAZA TAMYÜREKORTAYÖNETİCİ – KAMU
14.   MUSTAFA AKDENİZYÜKSEKVETERİNER HEKİMİ

 

ARDAHAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       ORHAN ATALAYYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
2.       YUNUS BAYDARYÜKSEKVETERİNER HEKİMİ

 

ARTVİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       İSRAFİL KIŞLAYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
2.       VEDAT KİBARYÜKSEKMALİ MÜŞAVİR

 

AYDIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       MEHMET SADIK ATAYYÜKSEKMÜHENDİS
2.       ABDURRAHMAN ÖZYÜKSEKAVUKAT
3.       ZEYNEP ARMAĞAN USLUYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
4.       MUSTAFA SAVAŞYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
5.       METİN YAVUZORTAYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
6.       ERSİN ESENLİKYÜKSEKMÜHENDİS
7.       CENGİZ ALTINTAŞYÜKSEKÖĞRETMEN

 

BALIKESİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       MAHMUT POYRAZLIYÜKSEKAVUKAT
2.       SEMA KIRCIYÜKSEKDANIŞMAN
3.       ALİ AYDINLIOĞLUYÜKSEKÖĞRETMEN
4.       AYŞE KARDAŞYÜKSEKSİYASET BİLİMCİ
5.       KASIM BOSTANYÜKSEKMEMUR
6.       MEHMET BAYYİĞİTYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
7.       HİLAL DEMİRÖZERYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
8.       MUSTAFA CANBEYYÜKSEKGAZETECİ / YAZAR

 

BARTIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       YILMAZ TUNÇYÜKSEKAVUKAT
2.       MUSTAFA YELKENCİYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

 

BATMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       ZİVER ÖZDEMİRYÜKSEKMÜHENDİS
2.       MEHMET EMİN EKMENYÜKSEKAVUKAT
3.       MURAT GÜNEŞTEKİNYÜKSEKMÜHENDİS
4.       ADİLE GÜRBÜZYÜKSEKAVUKAT

 

BAYBURT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       NACİ AĞBALYÜKSEKYÖNETİCİ – KAMU
2.       BÜNYAMİN ÖZBEKYÜKSEKMÜHENDİS

 

BİLECİK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       HALİL ELDEMİRYÜKSEKMÜHENDİS
2.       RAMAZAN KURTULMUŞORTAEMEKLİ

 

BİNGÖL MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       ŞEBNEM KOCAKELÇİYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
2.       ENVER FEHMİOĞLUYÜKSEKÖĞRETMEN
3.       FEYZİ BERDİBEKORTASERBEST/ÖZEL

BİTLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       VEDAT DEMİRÖZYÜKSEKMALİ MÜŞAVİR
2.       EDİP SAFTER GAYDALIYÜKSEKEKONOMİST
3.       FATİH KADİRİOĞLUYÜKSEKMÜHENDİS

 

BOLU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       ALİ ERCOŞKUNYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
2.       FEHMİ KÜPÇÜYÜKSEKAVUKAT
3.       MEHMET EMİN GÜZYÜKSEKAVUKAT

 

BURDUR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       REŞAT PETEKYÜKSEKAVUKAT
2.       İBRAHİM EKİCİYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
3.       KAMİL ÖZCANORTASERBEST/ÖZEL

 

BURSA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       MEHMET MÜEZZİNOĞLUYÜKSEKDOKTOR
2.       EMİNE YAVUZ GÖZGEÇYÜKSEKAVUKAT
3.       CEMALETTİN KANİ TORUNYÜKSEKDOKTOR
4.       HÜSEYİN ŞAHİNYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
5.       İSMET SUYÜKSEKAVUKAT
6.       HAKAN ÇAVUŞOĞLUYÜKSEKAVUKAT
7.       ÖNDER MATLIYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
8.       ZEKERİYA BİRKANYÜKSEKAVUKAT
9.       BENNUR KARABURUNYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
10.   GÜRSEL DÖNMEZYÜKSEKMEMUR
11.   YÜKSEL YENİYÜKSEKYÖNETİCİ – KAMU
12.   NİHAT NASIRYÜKSEKGAZETECİ / YAZAR
13.   HARUN AKINYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
14.   AHMET KILIÇYÜKSEKDANIŞMAN
15.   OSMAN MESTENYÜKSEKAVUKAT
16.   HALİDE SERPİL ŞAHİNYÜKSEKECZACI
17.   CEMİLE YİĞİTYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
18.   SALİH BAŞPARMAKYÜKSEKEĞİTMEN

 

ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       BÜLENT TURANYÜKSEKAVUKAT
2.       İSMAİL KAŞDEMİRYÜKSEKAVUKAT
3.       JÜLİDE İSKENDEROĞLUYÜKSEKTEKNİKER
4.       SEBAHATTİN GÜNERYÜKSEKAVUKAT

 

ÇANKIRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLUYÜKSEKAVUKAT
2.       HÜSEYİN FİLİZYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

 

ÇORUM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       SALİM USLUORTAYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
2.       CAHİT BAĞCIYÜKSEKSOSYOLOG
3.       LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURTYÜKSEKECZACI
4.       AHMET SAMİ CEYLANYÜKSEKMÜHENDİS

 

DENİZLİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       NİHAT ZEYBEKCİYÜKSEKİŞADAMI
2.       MEHMET YÜKSELYÜKSEKİŞADAMI
3.       BİLAL UÇARYÜKSEKAVUKAT
4.       NURCAN DALBUDAKYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
5.       OSMAN YÜCELİŞYÜKSEKMÜHENDİS
6.       EMİN OKKAYAYÜKSEKVETERİNER HEKİMİ
7.       PERAL ULUKÖYYÜKSEKECZACI

 

DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       CEVDET YILMAZYÜKSEKBÜROKRAT
2.       MEHMET SELİM ENSARİOĞLUORTAÇİFTÇİ
3.       SEYYİT HAŞIM HAŞİMİORTAEMEKLİ
4.       OYA ERONATYÜKSEKMÜHENDİS
5.       FAZIL HÜSNÜ ERDEMYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
6.       ABDURRAHMAN KURTYÜKSEKMÜHENDİS
7.       ALİ İHSAN MERDANOĞLUORTAÇİFTÇİ
8.       MUSTAFA ELGÖRMÜŞYÜKSEKİKTİSATÇI
9.       NETİCE ARSLANORTAÖĞRETMEN
10.   ALAATTİN PARLAKYÜKSEKSANATÇI
11.   ABBAS BARIŞYÜKSEKYÖNETİCİ – KAMU

 

DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       FARUK ÖZLÜYÜKSEKMÜHENDİS
2.       FEVAİ ARSLANORTAİŞADAMI
3.       AYŞE KEŞİRYÜKSEKMÜŞAVİR

 

EDİRNE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       ŞEMSETTİN EMİRYÜKSEK
2.       FATMA AKSALYÜKSEKEKONOMİST
3.       MUSTAFA OKURİLKSERBEST/ÖZEL

 

ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       ŞUAY ALPAYYÜKSEKAVUKAT
2.       METİN BULUTYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
3.       SERPİL BULUTYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
4.       ÖMER SERDARYÜKSEKAVUKAT

 

 

ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       TALHA EROL DURMAZYÜKSEKDOKTOR
2.       SERKAN BAYRAMYÜKSEKAVUKAT

 

ERZURUM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       EFKAN ALAYÜKSEKMÜLKİ İDARE AMİRİ
2.       ADNAN YILMAZYÜKSEKBÜROKRAT
3.       ZEHRA TAŞKESENLİOĞLUYÜKSEKEKONOMİST
4.       İBRAHİM AYDEMİRYÜKSEKMALİ MÜŞAVİR
5.       ABDURRAHİM FIRATYÜKSEKAVUKAT
6.       ZAFER TARİKDAROĞLUYÜKSEKEĞİTMEN

ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       NABİ AVCIYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
2.       SALİH KOCAYÜKSEKMÜHENDİS
3.       EMİNE NUR GÜNAYYÜKSEKEKONOMİST
4.       MUSTAFA KEMAL BİÇERLİYÜKSEKÖĞRETİM GÖREVLİSİ
5.       YETKİN TETİKORTASERBEST/ÖZEL
6.       ALİ DEMİRELYÜKSEKSERBEST/ÖZEL

 

GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       MEHMET ŞİMŞEKYÜKSEKEKONOMİST
2.       ABDULHAMİT GÜLYÜKSEKAVUKAT
3.       ŞAMİL TAYYARYÜKSEKGAZETECİ / YAZAR
4.       CANAN CANDEMİR ÇELİKYÜKSEKAVUKAT
5.       ABDULLAH NEJAT KOÇERYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
6.       MEHMET ERDOĞANYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
7.       SERPİL KAVRAKYÜKSEKAVUKAT
8.       ALİ ŞAHİNYÜKSEKULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI
9.       FİKRET MURAT TURALYÜKSEKÖĞRETMEN
10.   YUSUF ERDEM GÜZELBEYYÜKSEKMİMAR
11.   MEHMET MENDERES KARADUMANYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
12.   MUHAMMED HAKAN TANRIÖVERYÜKSEKMEMUR

 

GİRESUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       TURHAN ALÇELİKYÜKSEKDOKTOR
2.       ADEM TATLIYÜKSEKVETERİNER HEKİMİ
3.       MEHMET GELDİYÜKSEKMÜHENDİS
4.       HATİCE KOCAOĞLUYÜKSEKECZACI

 

GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       KEMALETTİN AYDINYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
2.       FERAMUZ ÜSTÜNYÜKSEKMALİ MÜŞAVİR

 

HAKKARİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       OSMAN KIZILBANYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
2.       RÜSTEM ZEYDANYÜKSEKDOKTOR
3.       MEHMET ERTUŞORTAYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

 

HATAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       ADEM YEŞİLDALYÜKSEKAVUKAT
2.       ORHAN KARASAYARYÜKSEKMÜHENDİS
3.       MEHMET ÖNTÜRKYÜKSEKİŞADAMI
4.       MEHMET ALĞANORTASERBEST/ÖZEL
5.       HACI BAYRAM TÜRKOĞLUYÜKSEKİKTİSATÇI
6.       TÜLİN DURGUN YETİMYÜKSEKDOKTOR
7.       İBRAHİM NACİ YAPARYÜKSEKMÜHENDİS
8.       MEHMET HACIOĞLUYÜKSEKÇİFTÇİ
9.       CANAN KAHRAMANYÜKSEKMÜHENDİS
10.   AHMET DEMİRTAŞYÜKSEKMÜHENDİS

 

IĞDIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       FERDİ TURANORTAYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
2.       CENGİZ ŞEYRANYÜKSEKDANIŞMAN

ISPARTA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       SÜREYYA SADİ BİLGİÇYÜKSEKEKONOMİST
2.       RECEP ÖZELYÜKSEKAVUKAT
3.       İSMAİL ÖZDEMİRYÜKSEKBÜROKRAT
4.       AYŞE USTAORTAİŞKADINI

 

MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.        İDRİS GÜLLÜCEYÜKSEKMÜHENDİS
2.        MİHRİMAH BELMA SATIRYÜKSEKAVUKAT
3.        EROL KAYAYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
4.        AHMET BERAT ÇONKARYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
5.        OSMAN CANYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
6.        BERAT ALBAYRAKYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
7.        İSMET UÇMAYÜKSEKGAZETECİ / YAZAR
8.        METİN KÜLÜNKYÜKSEKMÜHENDİS
9.        RAVZA KAVAKCI KANYÜKSEKÖĞRETİM GÖREVLİSİ
10.     ERKAN KANDEMİRYÜKSEKMÜHENDİS
11.     ALEV DEDEGİLYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
12.     MEHMET ALİ PULCUYÜKSEKDİŞ HEKİMİ
13.     HASAN SERTYÜKSEKMÜHENDİS
14.     HÜSEYİN YAYMANYÜKSEKGAZETECİ / YAZAR
15.     OSMAN BOYRAZYÜKSEKMÜHENDİS
16.     FAİK IŞIKYÜKSEKAVUKAT
17.     HULUSİ ŞENTÜRKYÜKSEKMÜHENDİS
18.     ŞEYMA DÖĞÜCÜYÜKSEKAVUKAT
19.     BİLAL TOPÇUYÜKSEKMUHASEBECİ
20.     RABİA İLHANYÜKSEKAVUKAT
21.     FATMA VARANKYÜKSEKMİMAR
22.     ADEM SEFERYÜKSEKMÜHENDİS
23.     HURŞİT YILDIRIMYÜKSEKAVUKAT
24.     FAHRİ YASİN ŞENERYÜKSEKİKTİSATÇI
25.     PINAR KANDEMİR HACIBEKTAŞOĞLUYÜKSEKAVUKAT
26.     AYŞE KARTALYÜKSEKMUHASEBECİ
27.     MUSTAFA DEMİRALYÜKSEKAVUKAT
28.     MUSTAFA ÖZMENYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
29.     ESMA ERSİNYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
30.     ALİM ERDEMİRYÜKSEKYÖNETİCİ – KAMU
31.     COŞKUN KOÇYÜKSEKECZACI

 

İSTANBUL 2 MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       VOLKAN BOZKIRYÜKSEKDİPLOMAT
2.       AYŞE NUR BAHÇEKAPILIYÜKSEKAVUKAT
3.       EKREM ERDEMYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
4.       AZİZ BABUŞCUYÜKSEKMALİ MÜŞAVİR
5.       DURMUŞ ALİ SARIKAYAYÜKSEKMÜŞAVİR
6.       ETHEM TOLGAYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
7.       ŞİRİN ÜNALYÜKSEKORDU MENSUBU
8.       FATMA BENLİYÜKSEKAVUKAT
9.       HÜSEYİN BÜRGEYÜKSEKÖĞRETMEN
10.   SEVİM SAVAŞERYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
11.   HAYDAR ALİ YILDIZYÜKSEKAVUKAT
12.   MARKAR ESEYANYÜKSEKGAZETECİ / YAZAR
13.   OKTAY SARALYÜKSEKMÜHENDİS
14.   AHMET HALDUN ERTÜRKYÜKSEKDOKTOR
15.   AHMET BAHA ÖĞÜTKENYÜKSEKMALİ MÜŞAVİR
16.   AHMET HAMDİ ÇAMLIYÜKSEKGAZETECİ / YAZAR
17.   HÜSEYİN HÜSNÜ KILIÇYÜKSEKGAZETECİ / YAZAR
18.   İBRAHİM SOLMAZYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
19.   BEDRİ BAŞORTASERBEST/ÖZEL
20.   İSMAİL ERGÜNEŞYÜKSEKAVUKAT
21.   MEHMET ERYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
22.   PERİHAN TOĞAYYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
23.   MUHARREM BALTACIYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
24.   REŞİDE YÜKSELYÜKSEKDOKTOR
25.   MAHMUT DOĞANYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
26.   SÜLEYMAN ENES KILIÇYÜKSEKMÜHENDİS

 

İSTANBUL 3 MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       MUSTAFA ŞENTOPYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
2.       ÖZLEM ZENGİNYÜKSEKAVUKAT
3.       FEYZULLAH KIYIKLIKYÜKSEKAVUKAT
4.       MEHMET MUŞYÜKSEKEKONOMİST
5.       MEHMET DOĞAN KUBATYÜKSEKAVUKAT
6.       TÜLAY KAYNARCAYÜKSEKGAZETECİ / YAZAR
7.       ABDURRAHİM BOYNUKALINYÜKSEKÖĞRETİM GÖREVLİSİ
8.       HARUN KARACAORTAMUHASEBECİ
9.       UĞUR IŞILAKORTASANATÇI
10.   MUSTAFA YENEROĞLUYÜKSEKAVUKAT
11.   MUSTAFA AFŞIN YAZICIOĞLUYÜKSEKMÜHENDİS
12.   MEHMET METİNERYÜKSEKGAZETECİ / YAZAR
13.   HALİS DALKILIÇYÜKSEKİKTİSATÇI
14.   MAHMUT ÖVÜRYÜKSEKGAZETECİ / YAZAR
15.   YILDIZ SEFERİNOĞLUYÜKSEKAVUKAT
16.   FATMA BETÜL SAYAN KAYAYÜKSEKMÜHENDİS
17.   TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANEYÜKSEKDİŞ HEKİMİ
18.   MEHMET BAYKANYÜKSEKAVUKAT
19.   RESUL KURTYÜKSEKÖĞRETİM GÖREVLİSİ
20.   BETÜL BİRERORTASERBEST/ÖZEL
21.   ABDULLAH BAŞCIYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
22.   ZEYNEP İŞCEN ÇEVİKERYÜKSEKSAĞLIK GÖREVLİSİ
23.   CELAL BABAYİĞİTYÜKSEKAVUKAT
24.   HAKAN BAHADIRYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
25.   HATİCE KÜBRA ÖZTÜRKYÜKSEKGAZETECİ / YAZAR
26.   YEŞİL AYTULUM TURUTORTASERBEST/ÖZEL
27.   YASİN ZÜLBAHAROĞLUYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
28.   ABDULLAH SADIKSOYYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
29.   ARİF KALMAZORTAYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
30.   FATMA NUR YAVUZYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
31.   FEVZİ DURMUŞYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

 

İZMİR 1 MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       VEYSEL EROĞLUYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
2.       FATMA SENİHA NÜKHET HOTARYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
3.       CEMİL ŞEBOYYÜKSEKMİMAR
4.       HÜSEYİN KOCABIYIKYÜKSEKGAZETECİ / YAZAR
5.       OZAN CEYHUNORTASERBEST/ÖZEL
6.       NECİP NASIRYÜKSEKMÜHENDİS
7.       CEMAL BEKLEYÜKSEKSOSYOLOG
8.       MAHMUT ATİLLA KAYAYÜKSEKAVUKAT
9.       BEDİHA TÜRKYILMAZYÜKSEKDOKTOR
10.   TALİP UZUNYÜKSEKMEMUR
11.   KAZIM ERTENYÜKSEKMEMUR
12.   ÖMER SERTBAŞYÜKSEKMÜHENDİS
13.   GÜRBÜZ AKBULUTYÜKSEKYÖNETİCİ – KAMU

 

İZMİR 2 MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       MUSTAFA İBRAHİM TURHANYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
2.       NESRİN ULEMAYÜKSEKECZACI
3.       HAMZA DAĞYÜKSEKAVUKAT
4.       KEREM ALİ SÜREKLİYÜKSEKAVUKAT
5.       DURMUŞ BOZTUĞYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
6.       MEHMET BAYINDIRYÜKSEKDOKTOR
7.       SAVCI SAYANYÜKSEKEKONOMİST
8.       NEŞE GÜRÇAYYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
9.       TANSU KAYAYÜKSEKMÜHENDİS
10.   BİLAL KIRKPINARYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
11.   ESRA ALADAĞYÜKSEKDİŞ HEKİMİ
12.   ALİ HADİMORTAÇİFTÇİ
13.   MÜJDE ÇELİKORTASERBEST/ÖZEL

 

 

KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       MAHİR ÜNALYÜKSEKBÜROKRAT
2.       NURSEL REYHANLIOĞLUYÜKSEKECZACI
3.       VEYSİ KAYNAKYÜKSEKAVUKAT
4.       SEVDE BAYAZIT KAÇARYÜKSEKİŞKADINI
5.       MEHMET UĞUR DİLİPAKYÜKSEKMÜHENDİS
6.       MEHMET İLKER ÇİTİLYÜKSEKDOKTOR
7.       TÜRK İSLAM KARAKOÇYÜKSEKAVUKAT
8.       İMRAN KILIÇYÜKSEKİLAHİYATÇI

 

KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       OSMAN KAHVECİYÜKSEKMÜHENDİS
2.       SEDAT NAMALORTAYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

 

KARAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       RECEP KONUKYÜKSEKÖĞRETMEN
2.       RECEP ŞEKERYÜKSEKDOKTOR

KARS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       MEHMET UÇUMYÜKSEKAVUKAT
2.       YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEYYÜKSEKDOKTOR
3.       ENSAR ERDOĞDUYÜKSEKAVUKAT

 

KASTAMONU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       MUSTAFA GÖKHAN GÜLŞENYÜKSEKECZACI
2.       METİN ÇELİKYÜKSEKAVUKAT
3.       ZAFER NALBANTOĞLUYÜKSEKMÜHENDİS

 

KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       MEHMET ÖZHASEKİYÜKSEKAVUKAT
2.       AHMET DOĞANYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
3.       YAŞAR KARAYELYÜKSEKMÜŞAVİR
4.       KEMAL TEKDENYÜKSEKDOKTOR
5.       HAVVA TALAY ÇALIŞYÜKSEKDOKTOR
6.       HALİL ERGENYÜKSEKMEMUR
7.       İSMAİL TAMERYÜKSEKDOKTOR
8.       AVŞAR ASLANYÜKSEKYÖNETİCİ – KAMU
9.       AYDIN KALKANYÜKSEKÖĞRETMEN

 

KIRIKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       OĞUZ KAĞAN KÖKSALYÜKSEKMÜLKİ İDARE AMİRİ
2.       RAMAZAN CANYÜKSEKAVUKAT
3.       ABDULLAH ÖZTÜRKYÜKSEKSERBEST/ÖZEL

KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       HAMDİ IRMAKYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
2.       VOLKAN GÖÇYÜKSEKMÜHENDİS
3.       AYTAÇ AKSOYYÜKSEKMÜHENDİS

 

KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       SALİH ÇETİNKAYAYÜKSEKAVUKAT
2.       HACI TURANYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

 

KİLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       REŞİT POLATYÜKSEKECZACI
2.       AHMET SALİH DALORTAYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

 

KOCAELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       FİKRİ IŞIKYÜKSEKÖĞRETMEN
2.       RADİYE SEZER KATIRCIOĞLUYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
3.       ZEKİ AYGÜNYÜKSEKMÜHENDİS
4.       İLYAS ŞEKERYÜKSEKMÜHENDİS
5.       MEHMET AKİF YILMAZYÜKSEKÖĞRETMEN
6.       CEMALETTİN KAFLIYÜKSEKAVUKAT
7.       SAMİ ÇAKIRYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
8.       AYŞE MÜGE OLŞENYÜKSEKECZACI
9.       HALİT ÇOKANYÜKSEKAVUKAT
10.   YALÇIN COŞTURYÜKSEKMALİ MÜŞAVİR
11.   YAHYA COŞKUNYÜKSEKGAZETECİ / YAZAR

 

KONYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       AHMET DAVUTOĞLUYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
2.       MUSTAFA BALOĞLUYÜKSEKDOKTOR
3.       HÜSNÜYE ERDOĞANYÜKSEKDOKTOR
4.       ZİYA ALTUNYALDIZYÜKSEKMÜSTEŞAR
5.       MUHAMMET UĞUR KALELİORTAYÖNETİCİ – KAMU
6.       LEYLA ŞAHİN USTAYÜKSEKDOKTOR
7.       MEHMET BABAOĞLUYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
8.       ABDULLAH AĞRALIYÜKSEKDOKTOR
9.       HALİL ETYEMEZYÜKSEKEĞİTMEN
10.   RÜVEYDE GÜLSEREN IŞIKYÜKSEKPİSİKOLOG
11.   HACI AHMET ÖZDEMİRYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
12.   ÖMER ÜNALYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
13.   MUSTAFA KAYAYÜKSEKMEMUR
14.   ÖMER FARUK KANIKYÜKSEKMÜHENDİS

KÜTAHYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLIYÜKSEKMÜHENDİS
2.       VURAL KAVUNCUYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
3.       İSHAK GAZELYÜKSEKAVUKAT
4.       AHMET TANYÜKSEKMALİ MÜŞAVİR

 

MALATYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       ÖZNUR ÇALIKYÜKSEKECZACI
2.       TAHA ÖZHANYÜKSEKMÜŞAVİR
3.       MUSTAFA ŞAHİNYÜKSEKEĞİTMEN
4.       NURETTİN YAŞARYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
5.       BÜLENT TÜFENKCİYÜKSEKAVUKAT
6.       BAYRAM TAŞKINYÜKSEKAVUKAT

MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       RECAİ BERBERYÜKSEKMALİ MÜŞAVİR
2.       UĞUR AYDEMİRYÜKSEKMALİ MÜŞAVİR
3.       SELÇUK ÖZDAĞYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
4.       MURAT BAYBATURYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
5.       ŞULE TUNALIYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
6.       İSMAİL BİLENYÜKSEKAVUKAT
7.       MUSA YILMAZYÜKSEKYÖNETİCİ – KAMU
8.       GÜZİDE İÇEN KASAPYÜKSEKMİMAR
9.       BİLAL TEMELYÜKSEKAVUKAT

 

MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       ORHAN MİROĞLUYÜKSEKÖĞRETMEN
2.       GÖNÜL BEKİN ŞAHKULUBEYYÜKSEKECZACI
3.       MEHMET VEJDİ KAHRAMANORTAYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
4.       ABDULLAH ERİNYÜKSEKYÖNETİCİ – KAMU
5.       CENGİZ DEMİRKAYAYÜKSEKEĞİTMEN
6.       MEHMET EMİN DENİZYÜKSEKSERBEST/ÖZEL

 

MERSİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       MUSTAFA MUHAMMET GÜLTAKYÜKSEKECZACI
2.       YILMAZ TEZCANYÜKSEKDOKTOR
3.       MUHSİN KIZILKAYAYÜKSEKGAZETECİ / YAZAR
4.       ZEYNEP GÜL YILMAZYÜKSEKAVUKAT
5.       İBRAHİM GÜLYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
6.       ARİF YILDIRIMYÜKSEKYÖNETİCİ – KAMU
7.       MEHMET EMİN KAPLANYÜKSEKAVUKAT
8.       PINAR NARYÜKSEKAVUKAT
9.       CEMAL BALKAYAYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
10.   ABDULLAH KUZYÜKSEKÖĞRETMEN
11.   MEHMET TAŞKIRANYÜKSEKMALİ MÜŞAVİR

 

 

MUĞLA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       HASAN ÖZYERYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
2.       HASAN KÖKTENYÜKSEKMÜHENDİS
3.       ELVAN GÖÇERYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
4.       MEHMET YAVUZ DEMİRYÜKSEKYÖNETİCİ – KAMU
5.       MUHİTTİN KAYABAŞYÜKSEKMÜHENDİS
6.       ÖZBEN YELDA EROL GÖKCANYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

 

MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       MEHMET EMİN ŞİMŞEKYÜKSEKMÜHENDİS
2.       ABDULSELAM ERYÜKSEKEĞİTMEN
3.       HALİS SALTIKORTAYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

 

NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       MUSTAFA AÇIKGÖZYÜKSEKECZACI
2.       MURAT GÖKTÜRKYÜKSEKAVUKAT
3.       EBUBEKİR GİZLİGİDERYÜKSEKAVUKAT

 

NİĞDE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       ALPASLAN KAVAKLIOĞLUYÜKSEKMÜLKİ İDARE AMİRİ
2.       ERDOĞAN ÖZEGENORTAYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
3.       YAŞAR ATAÇYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

 

ORDU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       NUMAN KURTULMUŞYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
2.       OKTAY ÇANAKYÜKSEKAVUKAT
3.       İHSAN ŞENERYÜKSEKYÖNETİCİ – KAMU
4.       AYŞE NİLGÜN TOMAKİNYÜKSEKAVUKAT
5.       ŞAKİR ÇOBANORTAYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

 

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       SUAT ÖNALYÜKSEKMÜHENDİS
2.       MÜCAHİT DURMUŞOĞLUYÜKSEKYÖNETİCİ – KAMU
3.       MEHMET SARIYÜKSEKEMEKLİ
4.       EMİR HASAN ARSLANTAŞYÜKSEKAVUKAT

 

 

RİZE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       HASAN KARALYÜKSEKİLAHİYATÇI
2.       HİKMET AYARYÜKSEKMALİ MÜŞAVİR
3.       OSMAN AŞKIN BAKYÜKSEKMÜHENDİS

 

 

SAKARYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       AYŞENUR İSLAMYÜKSEKÖGRETİM ÜYESİ
2.       MUSTAFA İSENYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
3.       ALİ İHSAN YAVUZYÜKSEKAVUKAT
4.       RECEP UNCUOĞLUYÜKSEKMÜHENDİS
5.       ALİ İNCİYÜKSEKÖĞRETMEN
6.       RECEP HACIEYÜPOĞLUYÜKSEKAVUKAT
7.       BİLGEHAN DOĞRUYÜKSEKDOKTOR

 

SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       AKİF ÇAĞATAY KILIÇYÜKSEKSİYASET BİLİMCİ
2.       AHMET DEMİRCANYÜKSEKDOKTOR
3.       FUAT KÖKTAŞORTAYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
4.       ÇİĞDEM KARAASLANYÜKSEKMİMAR
5.       HASAN BASRİ KURTYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
6.       KAMURAN ÖZDENYÜKSEKMÜSTEŞAR
7.       YILMAZ HOCAOĞLUYÜKSEKAVUKAT
8.       HÜSEYİN AVNİ ÇATALYÜKSEKMÜHENDİS
9.       ADEM TUNCERYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

 

SİİRT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       YASİN AKTAYYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
2.       HAŞİM TAŞKIRANYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
3.       ALİ İLBAŞYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

 

SİNOP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       CENGİZ TOKMAKYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
2.       NAZIM MAVİŞYÜKSEKSERBEST/ÖZEL

 

SİVAS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       İSMET YILMAZYÜKSEKAVUKAT
2.       HİLMİ BİLGİNYÜKSEKAVUKAT
3.       SELİM DURSUNYÜKSEKMÜHENDİS
4.       ADEM YILDIRIMYÜKSEKAVUKAT
5.       YALÇIN ÖZDEMİRYÜKSEKSERBEST / ÖZEL

 

 

ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       NUREDDİN NEBATİYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
2.       MEHMET KASIM GÜLPINARYÜKSEKÇİFTÇİ
3.       SEYİT EYYÜPOĞLUORTAÇİFTÇİ
4.       MAZHAR BAĞLIYÜKSEKSOSYOLOG
5.       HALİL ÖZCANYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
6.       HAMİDE SÜRÜCÜYÜKSEKMÜHENDİS
7.       AHMET EŞREF FAKIBABAYÜKSEKDOKTOR
8.       MEHMET AKYÜREKORTAYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
9.       MAHMUT KAÇARYÜKSEKMÜHENDİS
10.   YUSUF EĞİLMEZYÜKSEKAVUKAT
11.   YILDIZ KONAL SÜSLÜYÜKSEKPİSİKOLOG
12.   ABDULLAH YEŞİLYÜKSEKMALİ MÜŞAVİR

 

ŞIRNAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       ARSLAN TATARORTAYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
2.       ADNAN ŞIKORTASERBEST/ÖZEL
3.       LEZGİN ADIYAMANORTAYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
4.       RİZGİN BİRLİKORTAYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

 

TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       MUSTAFA YELYÜKSEKMÜLKİ İDARE AMİRİ
2.       AYŞE DOĞANYÜKSEKDİŞ HEKİMİ
3.       METİN AKGÜNORTAYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
4.       EYÜP KANARYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
5.       HAKAN SUNALYÜKSEKDOKTOR
6.       AHMET ÜZGÜNYÜKSEKÖĞRETMEN

 

TOKAT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       COŞKUN ÇAKIRYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
2.       CELİL GÖÇERYÜKSEKDOKTOR
3.       FATMA GAYE GÜLERYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
4.       FATİH AKGÜNYÜKSEKAVUKAT
5.       MUSTAFA ARSLANYÜKSEKAVUKAT

 

TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       SÜLEYMAN SOYLUYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
2.       MUHAMMET BALTAYÜKSEKMÜHENDİS
3.       AYŞE SULA KÖSEOĞLUYÜKSEKAVUKAT
4.       ADNAN GÜNNARYÜKSEKDİŞ HEKİMİ
5.       NİHAT TOSUNYÜKSEKDOKTOR
6.       SALİH CORAYÜKSEKAVUKAT

 

TUNCELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       MEHMET TUNÇYÜKSEKMÜHENDİS
2.       ALİ ULVİ SEYREKYÜKSEKAVUKAT

 

UŞAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       MEHMET ALTAYYÜKSEKAVUKAT
2.       EYÜP GÖKHAN ÖZEKİNYÜKSEKMİMAR
3.       HÜSEYİN KESKİNYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

 

VAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       BURHAN KAYATÜRKYÜKSEKMÜHENDİS
2.       ÖMER ÇAHAYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
3.       NAHİDE HAKANYÜKSEKAVUKAT
4.       FARUK ALPASLANYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
5.       HAMDULLAH ŞEVLİYÜKSEKÖĞRETİM ÜYESİ
6.       ÖZGE BURAK DEGERYÜKSEKEĞİTMEN
7.       YAKUP ALADAĞYÜKSEKÖĞRETMEN
8.       NİZAMETTİN AĞARYÜKSEKMÜŞAVİR

 

YALOVA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       FİKRİ DEMİRELYÜKSEKÖĞRETMEN
2.       MEHMET DEMİRHANORTASERBEST/ÖZEL

 

YOZGAT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       ABDULKADİR AKGÜLYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
2.       ERTUĞRUL SOYSALYÜKSEKDOKTOR
3.       YUSUF BAŞERYÜKSEKAVUKAT
4.       İSKENDER MİNARYÜKSEKAVUKAT

 

 

 

 

 

ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       HÜSEYİN ÖZBAKIRYÜKSEKSAVCI
2.       FARUK ÇATUROĞLUYÜKSEKEKONOMİST
3.       ÖZCAN ULUPINARYÜKSEKSERBEST/ÖZEL
4.       EMİNE ÇİFTYÜKSEKYÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
5.       AKIN KAYMAKYÜKSEKEKONOMİST

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumunuzu bekliyoruz...

Reklam