Ramazan ayında her iftar programının ardından ev ziyareti yapmaya özen gösteren Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, bu defa Ufuktepe Merkezi Amirliği’ni ziyaret ederek memurlarına “Hayırlı Ramazanlar” diledi.

Başkana ziyaretinde AK Parti Keçiören İlçe Kadın Kolları Başkanı Mahpeyker Sert ve Osmangazi Mahallesi Muhtarı Mustafa Binbir de eşlik etti. Polislerle tokalaşıp sohbet eden Başkan Ak, daha sonra Karakol Amiri Mustafa Alan’ın odasına geçti. Ziyaret sırasında Kavacık Polis Merkezi Amiri Hülya Aksu da hazır bulundu.

Başkanın ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getiren Mustafa Alan, “Hoş geldiniz. Ramazan ayında vatandaşlarımızın asayişi için 7/24 görevimizin başındayız. Size ve sizin şahsınızda bütün belediye çalışanlarına Hayırlı Ramazanlar diliyorum” dedi. Daha güvenli ve huzurlu bir Keçiören için çalışan bütün emniyet mensuplarına teşekkür eden Mustafa Ak da, “Vatanımızın birliği ve bekası için hiç düşünmeden canını veren bütün şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum. Ankara’nın parlayan yıldızı Keçiören için, emniyet teşkilatımızla birlikte uyumlu çalışmamızı sürdüreceğiz” diye konuştu.