Yaşamkent İlkerspor‘un minik kız voleybolcuları altı aylık çalışma sonunda başarıyı yakaladılar. Bu başarılı takım son maçında Çayyolu İhtisas’ı 2-0 yendi.

Ankara-Genç yaşta devamlı çalışmanın ödülü yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Yaşamkent İlkersporlu minik kız voleybolcular 6 aylık çalışmanın meyvalarını toplamaya başladı. 6 ay önce çıktıkları bu yolda, hem tahsillerini, hem de spor hayatlarını başarı ile yürüten Yaşamkent İlker Kız Voleybol takımı, şimdilerde başarıdan başarıya koşuyor.

Yaşamkent İlkersporlu minik voleybolcular son maçlarında Çayyolu İhtisasspor’u 25-19 ve 25-14’lük skorla yenmeyi başardı.
Geleceğe ümitli baktıklarını söyleyen Yaşamkent İlkerspor Kız Voleybol takımının antrenörü, galip geldikleri son maçtan sonra şunları söyledi:

“Daha bu işe yeni başladık. 6 aylık çalışma sonunda hedefe doğru emin adımlarla gidiyoruz. Hastalık ve engellemeler bize vız geliyor. Son maçta sporcumuz Melis Soysal, ateşli ve hasta olmasına karşılık, bizi yalnız bırakmadı. Melis ve arkadaşları bu son başarının mimarları oldu.”